icon

naše 4dieťa😊ani to skoré ranné a neskoré večerné venčenie mi nevadí😉

1
1
avatar

ani mne
a to vencim macicku..uz rok kazdy bozi den v case nečase

4. máj 2017
avatar

Nadherne zlaticko 😍😍😍

4. máj 2017
avatar

..krásnučký je... 😍

4. máj 2017
avatar

sladkýýý 🐶😘

4. máj 2017
avatar

Aj my sme na tom tak 😀

4. máj 2017
avatar

@luss_10 jej☺koĺko má?skoro ako náš☺náš má 2,5mesiaca☺

4. máj 2017
avatar

@martina159 nooo dva mesiace mal teraz 🙂

4. máj 2017