icon

Baby poraďte. Chcela by som robiť croissanty z lístkového cesta s nutelou. Otázka je, či ich mam nakrájať, naplniť a tak zrolovat (tak ako na obrázku) alebo ci lístkové cesto celé potrieť nutelou, nakrájať a zrolovat(dúfam, že ma chápete) . Ta druha varianta sa mi viac paci, len neviem ci to nevytecie. Ak máte aj nejaký overeny recept, poteší 😘

avatar

Tak ako na obrazku. Mne sa ta cokolada pokial som natrela na cely trojuholnik roztiekla. Nebolo to ok.

22. feb 2019
avatar

@rasto_zuzka super ďakujem. Tiež som si myslela, že to nepôjde tak ako by som chcela. Ja som si to predstavovala, že to bude takto nejako držať.

22. feb 2019
avatar

Prave som supla do rury take ako na obrazku a sama som zvedava ci nutela nevytecie

22. feb 2019
avatar

@jenn7 daj potom info ako to dopadlo😉😘

22. feb 2019
avatar

@jenn7 alebo foto

22. feb 2019
avatar

@martina3687 dam, ale vizaz nebude nic moc kedze si to robila sama dcera😀

22. feb 2019
avatar

@jenn7 také sú najlepšie z lásky pečene

22. feb 2019
avatar

@martina3687 a ku podivu nevytieklo to😀

22. feb 2019
avatar

@jenn7 sú kraaaaasne. Sikulka je dcéra. 😍

22. feb 2019
avatar

@jenn7 takže naplniť a budú takto krásne... To sú z lístkového ze

22. feb 2019
avatar

@martina3687 ano plat listkoveho, narezala to na trojuholniky, na tu sirsiu cast dala lyzicu nutely a posypala este mletymi orechmi....vnutro aj potom zrolovany vrch potrela vajickom🙂

22. feb 2019
avatar

@jenn7 mňam sú úžasné... Fakt je sikulka...

22. feb 2019