Ahojte. Chcela by som synovi otvoriť účet, nech nemusí nosit pri sebe stále peniaze, nech vie platiť aj kartou. Aj niekde mate detský účet, s ktorým ste spokojne?
My máme pri našom účte, čiže tam kde máme my, v Prima banke, ale žiadne benefity nedávala. Ostatné banky dávajú aj 30€ pri založení. Deťom posielame každý mesiac peniaze a časť z toho im ide na sporenie na účte , ostatok majú podľa vlastného uváženia,
Pod tvojbucet mu ho urob. Alebo revolutku.
Tatra🙂
Revolut
My sme v Tatre, takze aj dcéra má v Tatrabanke
ja som v SLSP a aj dcéry si dali SLSP. Už len kvôli tomu, že keď potrebovali peniaze, vedela som im okamžite poslať
Tatra banka,tam ma ja, aj mm..
tatrabanka a mám to spárovane zo svojím účrom v bankingu takže vidím aj jeho účet výbery a platby atď..
Tatra banka
Daj tam, kde máš ty a sparujes to, ja mam vub a syn vub junior
Ja stale posielam dcere na ucet, mam ho pod svojim hlavnym uctom v TB
Tatra banka