icon

Ahojte. Chcela by som synovi otvoriť účet, nech nemusí nosit pri sebe stále peniaze, nech vie platiť aj kartou. Aj niekde mate detský účet, s ktorým ste spokojne?

avatar

Tatra banka

18. máj 2023
avatar

My máme pri našom účte, čiže tam kde máme my, v Prima banke, ale žiadne benefity nedávala. Ostatné banky dávajú aj 30€ pri založení. Deťom posielame každý mesiac peniaze a časť z toho im ide na sporenie na účte , ostatok majú podľa vlastného uváženia,

18. máj 2023
avatar

Pod tvojbucet mu ho urob. Alebo revolutku.

18. máj 2023
avatar

Tatra🙂

18. máj 2023
avatar

Revolut

18. máj 2023
avatar

My sme v Tatre, takze aj dcéra má v Tatrabanke

18. máj 2023
avatar
18. máj 2023
avatar

ja som v SLSP a aj dcéry si dali SLSP. Už len kvôli tomu, že keď potrebovali peniaze, vedela som im okamžite poslať

18. máj 2023
avatar

Tatra banka,tam ma ja, aj mm..

18. máj 2023
avatar

tatrabanka a mám to spárovane zo svojím účrom v bankingu takže vidím aj jeho účet výbery a platby atď..

18. máj 2023
avatar

Tatra banka

18. máj 2023
avatar

Daj tam, kde máš ty a sparujes to, ja mam vub a syn vub junior

18. máj 2023
avatar

@zuzula25 my presne tak isto ako vy

18. máj 2023
avatar

@janka2501
@hondalv1
@lenkapk2 dievčatá že sa vraj už nedáju vložiť peniaze na detský účet ? Máte s tým skúsenost?
Dcéra má detský veľmi ho nevyužíva lebo sa bojí že stratí kartu a do mobilu Google pay sa nedá nahrať karta až keď bude mať 15 a študentský účet.

21. júl 2024
avatar

Ja stale posielam dcere na ucet, mam ho pod svojim hlavnym uctom v TB

23. júl 2024