Ahojte. Idem robiť zemiakový prívarok a tak by ma zaujímalo co do nho zvyknete dávať. Ci mlieko alebo smotanu a koľko? Chcela by som skúsiť ho inak spraviť ako zvyknem.
Zahustujem solamylom v mlieku, namiesto múky, aby sa mi neurobila taká kožka navrchu a nakoniec supnem šľahačku
slahackovu smotanu
Smotanu
dávam kyslú smotanu jeden 2000 ml kelímok, zahusťujem rozvareným zemiakom
@patka06 trosku vacsi kelimok nemyslis?🤭
@zdenkastanka oh, jasné, 200 ml to malo byť
Crem fraiche, to mam najradšej, občas ešte trochu šľahačkovej smotany
Vsetko zahustujem smotanou a vacsinou jeden kelimok podla mnozstva a hustoty omacky
Trochu smotany ( podľa toho akú mám) ale u nás je základ,uuuuuolne rozvarit zemiaky,a mixnut to ..tak aby ostali aj kúsky zemiakovú aj aby bola min polovica mixnuta a tým sa to zahustí ..😉
Smotanu na slahanie
Smotanu na varenie a kolko? No podla mnozstva zemiakov
Ja dávam aj kyslú kapustu. A zahustím šľahačkovou smotanou
@patka06 je mi to jasne, len ma to pobavilo🤭😉
My ľúbime s kyslou smotanou
davam šlahačkovu smotanu