icon

Ahojte. Idem robiť zemiakový prívarok a tak by ma zaujímalo co do nho zvyknete dávať. Ci mlieko alebo smotanu a koľko? Chcela by som skúsiť ho inak spraviť ako zvyknem.

avatar

davam šlahačkovu smotanu

9. mar 2022
avatar

Zahustujem solamylom v mlieku, namiesto múky, aby sa mi neurobila taká kožka navrchu a nakoniec supnem šľahačku

9. mar 2022
avatar

slahackovu smotanu

9. mar 2022
avatar

Smotanu

9. mar 2022
avatar

dávam kyslú smotanu jeden 2000 ml kelímok, zahusťujem rozvareným zemiakom

9. mar 2022
avatar

@patka06 trosku vacsi kelimok nemyslis?🤭

9. mar 2022
avatar

@zdenkastanka oh, jasné, 200 ml to malo byť

9. mar 2022
avatar

Crem fraiche, to mam najradšej, občas ešte trochu šľahačkovej smotany

9. mar 2022
avatar

Vsetko zahustujem smotanou a vacsinou jeden kelimok podla mnozstva a hustoty omacky

9. mar 2022
avatar

Trochu smotany ( podľa toho akú mám) ale u nás je základ,uuuuuolne rozvarit zemiaky,a mixnut to ..tak aby ostali aj kúsky zemiakovú aj aby bola min polovica mixnuta a tým sa to zahustí ..😉

9. mar 2022
avatar

Smotanu na slahanie

9. mar 2022
avatar

Smotanu na varenie a kolko? No podla mnozstva zemiakov

9. mar 2022
avatar

Ja dávam aj kyslú kapustu. A zahustím šľahačkovou smotanou

9. mar 2022
avatar

@patka06 je mi to jasne, len ma to pobavilo🤭😉

9. mar 2022
avatar

My ľúbime s kyslou smotanou

9. mar 2022