Ahojte,nezvyknete si objednávať parfem z krasnevone.sk? Ak áno tak ktorý?
Mala som raz jeden parfem a niekolko vzoriek, vsetko strasny smrad, ako osviezovace do wc.
24. jún 2024
Ja mám "my way"a za mňa super .
24. jún 2024
Ja mam chloe
24. jún 2024
Ahojte,nezvyknete si objednávať parfem z krasnevone.sk? Ak áno tak ktorý?
Mala som raz jeden parfem a niekolko vzoriek, vsetko strasny smrad, ako osviezovace do wc.
Ja mám "my way"a za mňa super .
Ja mam chloe
Podľa toho čo ti vyhovuje.
Mám rada escadu, Si, my way, LA vie Est Belle.
Mne vyhovuju.