icon

Ahojte,nezvyknete si objednávať parfem z krasnevone.sk? Ak áno tak ktorý?

avatar

Podľa toho čo ti vyhovuje.
Mám rada escadu, Si, my way, LA vie Est Belle.
Mne vyhovuju.

24. jún 2024
avatar

Mala som raz jeden parfem a niekolko vzoriek, vsetko strasny smrad, ako osviezovace do wc.

24. jún 2024
avatar

@kitty88 ja ich mám naozaj rada. Escada je naozaj ako originál.

24. jún 2024
avatar

@pieninka mne tam nejaka zlozka prekaza, v kazdej voni som citila "osviezovac", taku lacnu vonu... Akoze nepotrpim si vobec na drahe vone, pouzivam aj vone z Avonu, ale v tych taketo nieco necitim, ani v inych lacnych vonach. Ale viacerym vyhovuju, ved kazdy ma iny vkus...

24. jún 2024
avatar

Ja mám "my way"a za mňa super .

24. jún 2024
avatar

Ja mam chloe

24. jún 2024
avatar

@kitty88 presne to isté....
Keď som kúpila a ovoňala, tak som bola nadšená, že wau. No potom to prišlo...je tam niečo či mi vadí, proste to tam cítim a neviem si pomocť. Má aj kolegyna a teda originál a tie vone sú rozdiel. Nech mi vraví kto čo chce.

24. jún 2024