Ahojte. Poraďte co dobre zvyknete variť z kuracích pŕs? Ja mam pocit ze varím stále dookola to isté, tak by som rada niečo nové vyskúšala. Dakujem
zavitky s prosutom alebo slaninou, grilovane spizy marinovane v jogurte, kijevsky rezen
Na horčici je u nás obľúbené s ryžou
Mäsko nakrájať na malé kocky, pridať tatársku, strúhaný syr, vajíčko, korenie, hladkú múku, cibuľku a potom už len dat na panvicu a robiť rezniky
so syrovou omackou a paradajkami. S cestovinou.
Ja budem zajtra robit wrapy plnene kuracim maskom, domacim dreingom a zeleninkou
orestovat s jarnou cibulkou, pridat fetu, trochu vody z cestovin a zmiesat s vyvarenymi cestovinami
S hribovou omackou alebo kari omackou najcastejsie...ale aj opcene na masle s volskym okom
ja som skúsila šalát, bol fajn
Kuracie sote, detvianska natura, rizoto, zapekane, plnené rezne, obrátené rezne, v cesticku.... , s grilovacim korenim, Gyros, so syrovou omackou,
Uncleben's...
Na šťave, pridať horčicu, kečup a do zemiakovej placky.
Zapekane syrove cestoviny.
Rezne v cestíčku.
Rezne ale miesto struhanky lupienky kukuričné.
Rizoto.
Takzvané strips pečene v rúre
Kalifornske dazdovky
@erinka1911 co? 😯😅
@erinka1911 celkom jednoduche..vyzera to celkom dobre 👍 ale ten nazov 🤦♀️😅
@victory1 no co ti poviem 😅😅😅
Ozaj fajne,nic tazke
@erinka1911 skusim niekedy 🤔 ale premenujem si to 🤭

Kari; ochutene gyros korenim a do tortilly; pod gril a do salatu; zapekane s lecom alebo s mozzarellou