icon

Ahojte. Viete mi poradiť nejaké pero pre prvacika? Nesmie byť gumovatelne?. Dakujem

avatar
17. nov 2021
avatar

STABILO ROLLER alebo tornádo ešte 😊

17. nov 2021
avatar

U nás sa používa tornado

17. nov 2021
avatar

Tornádo aj u nas

17. nov 2021
avatar

Nam ucitelka odporucala tornado.

17. nov 2021
avatar

Tornado. Pouzivali ho obaja prvaci.

17. nov 2021
avatar

Stabilo používa od prvého ročníka a to už je piatak

17. nov 2021