Ahojte. Viete mi poradiť? Ráno som bola so synom u zubára, vrtal mu zub a zablomboval. Teraz sa mi sťažuje ze ho ten zub boli. Môže to byť tým, že mal ten kaz hlbší? Prejde ho ta bolesť? Dakujem
martina398
autor@andrea_82 ďakujem pekne. Ktorá je to presne pasta?
4. nov 2022
hociktorú - elmex, sensodyne...
4. nov 2022
martina398
autor@andrea_82 super. Mame aj doma takú. Dakujem
4. nov 2022
mojmu synovi vrtala, mal ten kaz hlbsi, Aj povedala ze niekolko dni to moze mat citlive. Ja napriklad po plombovani mam bolesti aj vyse tyzdna.. ☹ Skus gel Elmex..to je gelik na citlive zuby.
4. nov 2022
mňa vždy po vŕtaní zub ešte pár dní bolí a je citlivý, časom to prejde. Kúp sensitive pastu, vytlač trochu na prst a natri mu to tým. To nám odporučil zubár.