icon

Žienky ako znížiť malej 3 ročnej horúčku v týchto horúčavách? Ruky, nohy ma studené, inak celá horí.

avatar

Nurofen nezabera? Prekrojeny zemiak priloz ma chodidla a dlane. To stiahne teplotu. Vela tekutin potrebuje inak teplota nepojde dolu. A kolko ma teplotu?

23. jún 2021
avatar

Keď ma studené ruky nohy hlavne nedávať zábaly.dala si nurofen?koľko? Zvykne sa dať váha ÷ 2,ak si dala iba tých 2.5ml čo je na krabičke tak to je malo

23. jún 2021
avatar

Zabal isto nie, keď má končatiny studené a ako píše kočka vyššie, plátok zemiaka priložiť na chodidlá, na to ponožky a nechať chvíľu..striedať každé 4h paralen a nurofen, ak neklesá teplota, veľa tekutín, keď aj po lyžiciach

23. jún 2021
avatar

Pokial ma koncatiny studene, teplota este pojde hore, tak teraz neznizovat zabalmi. Inak vlazny kupel, striedat nurofen,panadol..

23. jún 2021
avatar

Ak ma studene koncatiny, nezrazaj teplotu inak, ako liekmi. Aku vysoku ma horucku?

23. jún 2021
avatar

Iba lieky keď sú končatiny studené.

23. jún 2021
avatar

Skoré uzdravenie

23. jún 2021
avatar

Nurofen, Paralen striedať po 3h

23. jún 2021
avatar

My sme dali na zápästia alpu a zaviazali, toto jediné pomohlo

23. jún 2021
avatar

Mala 39st, dala som poobede panadol, navečer jej opäť stúpla, tak.znovu sirup. Piť pije veľa vody, každú chvíľku jej dávam. Zo škôlky už takto prišla domov. Boli v tomto teple vonku,pit si musia nosiť z domu svoje a učiteľky vôbec neskontrolovali ci pila, plnú fľašku priniesla naspäť 😔 mladší syn s nou chodí do škôlky a povedal ze aj šiltovku si dala dole z hlavy a nemala ju 😔

23. jún 2021
avatar

@martina398 ach tak to je priserne ☹ Aj u nas v skolke som.videla deti behat po slnku o 11tej a bez siltoviek. Daj radsej nurofen nam od horucku zabera lepsie ako panadol. Ked ma uz ruky a nohy teple tak urcite zabal alebo rychla vlazna spchra. Drzim palce a pokojnu noc prajem

23. jún 2021
avatar

@biibiana presne nurofen zaberie u nas na 100% vzdy ale akonahle som dala nieco ine tak nic…
@martina398 Prave pre toto nechavam deti doma zo skolky radsej v tomto teple..Ale preco ich beru v takom horku von…Ja by som spravila poriadky na vasom mieste ked viete ze nepila a nemala siltovku..U nas su vonku s detmi hned rano ako ich prinesieme kym neni take teplo..Potom su vnutri..Jooj prajem pokojnu noc🙏🏻

23. jún 2021
avatar

Moja dcérka mala minulý týždeň presne to isté, prišla zo škôlky už s teplotou a do 39 mala 3 dní. Potom teploty prešli a pustili sa z nošteka priesvitné sopliky. Vraj je to vírus.

23. jún 2021