Žienky chcem zajtra robiť kuracie prsia v nivovej omáčke. Myslíte že bude moc keď do toho pridam aj čerstvý špenát alebo šampiňóny?
Kľudne ja dávam buď jedno alebo druhé. Alebo aj nakrájanú šunku
skor šampiony...špenát sa do toho asi moc nehodí 🙂
Špenát, ja som raz robila v špenátovo syrovej omáčke
Pridaj nieco ak ty chces, mne sa tam hodi spenat.
Mne pasuje aj všetko dokopy 😁 špenátu len trocha no ale keď robím omáčku vždy dokopy niva a šampiňóny
@parvinka0001 ďakujem. Môžem sa spýtať ako robíte omáčku? Rada by som vyskúšala aj na iný spôsob ako robím ja
@martina398 opražím mäso na cibuľke, pridám šampiňóny, keď sú opražené pridám vývar alebo bujón a zalejem vodou, potom niva a smotana na šľahanie
@parvinka0001 super. Dakujem krasne,zajtra spravim🙂
@martina398 kľudne pridaj aj špenát. Bude to super
Na mna vsetko tazke...odviezla by ma asi sanitka