Žienky neviete či už sa dá normálne v hoteloch ubytovať?
da, stravu budes jest v izbe, nesmies sa zdrziavat v spolocnych priestoroch hotela, detsky kutik nefunguje, predpokladam, ze ani wellnes este nie.
4. máj 2021
* Na základe aktuálnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci hostia povinní preukázať sa negatívnym testom na COVID – 19 nie starším ako 72 hod. Táto povinnosť sa netýka hostí, ktorí boli zaočkovaní, deti do 10 rokov alebo hostí, ktorí prekonali ochorenie COVID – 19 a majú o tom potvrdenie nie staršie ako 180 dní.
4. máj 2021
martina398
autorĎakujem pekne
5. máj 2021
ano, akurat nefunguju restauracie v interieri. Strava bud na izbu alebo na terase