Žienky poraďte co kupujete 6-7rocnym chlapcom na vianoce? Mne už došli nápady 😔
Jeden dva hodnotnejšie darčeky. Viac nič . Somárinky nekupujem
Zo zoznamu sme niečo vybrali na zábavu dostane k tomu encyklopediu a aké by to boli Vianoce keby chýbalo oblečenie
Školskú tašku s peračníkom,lyžiarky nové dostane (začal lyžovať min.rok)neake pekne oblečenie,lego a takého pavúka na ovladananie si ešte prial 😅
moj ma 7, dostane hokejku, maly stolny futbal a knihu s marwel hrdinami
Sonicku kefku,hru Albi obchod,puzzle,knihu
Náš skoro 6 ročný si želá Avengers postavičky a lego hasičskú stanicu.. k tomu dostane ešte sonicku kefku, nejakú knihu, oblečenie..
Nas 7 rocny ci vybral Lego city vlak ci tak nejak sa to vola, potom nejaku hru Gravitrax, tablet, komix od Fizi youtubera a nejeke oblecenie.To je jeho cely zoznam pre Jeziska 😁😊
Ja ma vždy kategorie🤣🤣 šport: bicykel,kopačky,brank.rukavice
Zábava: set stolových hier ( dáma atď), puzzle
Vzdelanie: encyklopédie ľudské telo a vesmir, svietiaci glóbus
Hračky: lego a plyšaci Pat a Mat
Oblečenie vôbec, to bolo ako za trest vždy na Vianoce
@gabca1512 https://www.martinus.sk/?uItem=801899 moj dostane tuto a synovec https://www.martinus.sk/?uItem=582973 alebo tuto https://www.martinus.sk/?uItem=632059..ked tak pozeram su v slovencine
Lego technic a takú gulickovu dráhu pýtal gravitrax