Žienky potrebujem poradiť. Muža postipali osi, dostal asi reakciu na to. Svrbí ho celé telo, zle mu je. Doteraz sme nevedeli že by bol na niečo alergický. Ako mu pomôcť?
Ak máte tak dať zodac ako prvú pomoc ale išla by som k lekárovi, ak opuchol aj zvnútra nebude to sranda
Muza postipala do pery, 3 dni bol opuchnuty, daval si dithiaden a kremoval sa fenistil. Chladil
Odmietol ist na pohotovost 😔
Radsej chodte k lekarovi
Chodte k lekárovi,s tymto nie je sranda
Choďte k lekárovi, starká celý život nemala problém a po 60 zrazu z jedného stipanca taká alergia že musí so sebou odvtedy nosiť všade injekciu keby náhodou...
Volať sanitku, ísť k lekárovi, nech mu niečo pichnu,aby neopuchli dýchacie cesty.
Alebo nejaké antihistaminiká, problém je že tie silnejšiemu sú už na predpis aj dithiaden
Ďakujem žienky. Volali sme na 155,poslali sanitku
@martina398 dufam ze je ok. Takto sa rozbieha zavazna reakcia.
@buducamama našťastie áno. Zobrali ho so sebou, ešte mu spravili nejaké vyšetrenia, na kožné išiel, keďže aj celý zcervenal. Ale pôjdem po neho
Ísť na pohotovosť.