icon

Žienky potrebujem poradiť. Muža postipali osi, dostal asi reakciu na to. Svrbí ho celé telo, zle mu je. Doteraz sme nevedeli že by bol na niečo alergický. Ako mu pomôcť?

avatar

Ísť na pohotovosť.

21. sep 2021
avatar

Ak máte tak dať zodac ako prvú pomoc ale išla by som k lekárovi, ak opuchol aj zvnútra nebude to sranda

21. sep 2021
avatar

Muza postipala do pery, 3 dni bol opuchnuty, daval si dithiaden a kremoval sa fenistil. Chladil
Odmietol ist na pohotovost 😔
Radsej chodte k lekarovi

21. sep 2021
avatar

Chodte k lekárovi,s tymto nie je sranda

21. sep 2021
avatar

Choďte k lekárovi, starká celý život nemala problém a po 60 zrazu z jedného stipanca taká alergia že musí so sebou odvtedy nosiť všade injekciu keby náhodou...

21. sep 2021
avatar

Volať sanitku, ísť k lekárovi, nech mu niečo pichnu,aby neopuchli dýchacie cesty.

21. sep 2021
avatar

Alebo nejaké antihistaminiká, problém je že tie silnejšiemu sú už na predpis aj dithiaden

21. sep 2021
avatar

Ďakujem žienky. Volali sme na 155,poslali sanitku

21. sep 2021
avatar

@martina398 dufam ze je ok. Takto sa rozbieha zavazna reakcia.

21. sep 2021
avatar

@buducamama našťastie áno. Zobrali ho so sebou, ešte mu spravili nejaké vyšetrenia, na kožné išiel, keďže aj celý zcervenal. Ale pôjdem po neho

21. sep 2021