Žienky v prírode treba rusko?
Aby sa náhodou veveričky nenakazili 😂
Netreba, to len oni hovoria, ze treba.
Oni hovoria áno, zdravý rozum vraví nie.
Ked uvidis policajta alebo niekto okoloiduci by ta chcel objat, tak ano....inac dole minimalne z nosa (uz clovek aby mal aj normalne dychanie zakazane 🙄)
Vraj netreba, už ani nohavičky.😎

@teki1 ešte je zima chodiť bez nohavičiek 🙊🤣
nie
Vraj áno.. Ale tak ked nikde nikoho.. By mi muselo sibat..
Ja nechápem aj bicyklistov... idu sami nikde nikoho, zadychani a Rusko na ústach... 🙄
akoze je povinne aj vonku...ale niekde ozaj pri rieke al. na roli ked ideme,ani ma nehne ho nosit.co sa mam zadusit? to ani von neumusim..kludne,ked nikoho nevidite,si dajte dole.ak niekoho zbadam,nasadim...a vidim,ze aj druhi to tak robia....
áno