Žienky viete mi poradiť? Zarobila som viac cesta na vafle. Môžem ho dat do chladničky a zajtra ráno spraviť čerstvé? Ci radšej ich dnes spraviť?
Ja by som radsej dnes urobila, ja mam recept kde ide sneh z bielkov a to by zajtra uz bolo na nic..
Tak ak budes odkladat tak hlavne vybrat z chladnicky skor...aj hodku. Aby sa zohrialo na izbovu teplotu.
@adriannasvk
@anduska22
@tykat spravím ich všetky dnes
@martina398
@anduska22 ake mate recepty ? Prosim, mne sa nejako nedvyhaju 😢
My davame sneh a vzdy ich robime aj na druhy den a su super
@katkazh robim tieto https://www.recepty.cz/recept/tradicni-belgicke...
Alebo tieto jednoduchsie https://www.pureebba.com/recipes/spelt-waffles/
@katkazh ja som robila len tieto základné a sú vyborne
Ja som kludne robila na druhy den, dobre boli 🙂
@anduska22
@martina398 dakujem 🙂
@martina398 odfot mi pls aj ten druhy recept: wafle z kyslej smotany

Mozes dat len uz sa ti asi zajtra tak nenafuknu,teda aspon mne sa to tak deje pokial hned neurobim na druhy den uz tak nenarastu. Ale mozno som mala zly recept