icon

Zienky viete mi povedat ako je to teraz z pohrebmi? Ja uz mam v tom gulas

avatar

Vcera bolo povedane ze pohreb svadba krstenie je povolene

17. dec 2020
avatar

@simonceks a nebol spomenutý aj počet ľudí?
My sme pozvaní na sobáš v sobotu. Len nie som z toho veľmi nadšená.

17. dec 2020
avatar

@januska20 no to nebolo povedane . Tak sa treba vyhovoriť že mate horucku 😀😀

17. dec 2020
avatar

@januska20 tak co citam tak je povolene 6osob ale ludia si aj tak robia po svojom. Tak ze ak im nato nikto nepride moze byt na tej svadbe aj 30ludi na čierno

17. dec 2020
avatar

@simonceks my nejdeme na oslavu,len na sobáš.
To budú mať doma,len najbližší

17. dec 2020
avatar

@januska20 no neviem 6 osob by malo byt. My sme krstili minuly tyzden dcerku a 6 nas mohlo byt v kostole

17. dec 2020