Zienky.zvyknete objednavat z bonprixu? Ja som objednavala,doba dodania bola pisana 3-4 tyzdne,no uz je to vyse 4 tyzdnov a balicek stale nikde
ja som v stredu minuly tyzden objednala, a v piatok som mala na poste
Ja objednávam s tak týždeň dva cca to trvá.. a majú to na sklade? Tam v objednávke zvykne písať či odoslaná alebo či sa ešte spracúva...možno ak to nemali naskade 🤷 skúste napísať mail
Objednavam stale z bonprixu,dodanie 3-4 tyzdne iba v pripade,ze nemaju veci na sklade,ak je to dlhsie,ist na postu a pytat sa,ci nemate balik,ja som tiez tak isla na drzovku a bol tam,smska ziadna,papier v schranke ziaden...
Inak veci do tyzdna pridu...
Mne raz išiel asi 5tyzdnov
Objednavam casto. Ak je dodanie o 3-4 tyzdne, znamena, ze nie je na sklade. V takom pripade, sa moze stat, ze ani nepride
ako kedy, jednu vec mali hned a druha pisana, ze o 2-3 tyzdne. druha vec mi prisla o 2 tyzdne (sice poslali nespravnu vec) a prva vec, co mala prist hned, mi dosla este neskor 🙂
Ak nemali naskladneny tovarttva to dlho a posielajú poštou a tej to tiež trvá teraz dlho. Mne išiel balík z Lučenca týždeň
ako ti to ukazuje v účte na Bonprixe? Bol už balík odoslaný? Lebo tieto veci, čo majú dodanie o 3-4 týždne, sú nevyspytateľné. Niekedy prídu hneď a niekedy vôbec. 99,9 % vecí mi príde rýchlo ale na jedny šaty čakáme tiež už skoro 2 mesiace.
@andrea_82 ukazuje mi ze kompletny. Ja dufam ze do vianoc pride,mal by to byt darcek pre malu
Ja som včera vyzdvihovala balík a neboli to ani 2 týždne, sama som bola prekvapená
@martina398 a tá lišta ti svieti na oranžovo alebo na zeleno? Lebo ak na zeleno, tak je to už zabalené. ak na oranžovo, tak to ešte nemajú na sklade.
@andrea_82 na oranzovo:(
ja som objednávala topánky v novembri objednala som v nedeľu a myslím že už v stredu som ich mala doma