
11 / 88
Mal som len niečo vyše 1000g
aky je malinky......ved on podrastie a zosilneje bojovnik ! 🙂
24. mar 2013
martinka15
autor@lenkaks Ďakujem 🙂
24. mar 2013
martinka15
autor@1234lubka Tak tak, už teraz je na nepoznanie oproti tejto fotke 🙂
24. mar 2013
Šikulko keď už si aj sám dýcha ;)
31. mar 2013
bozinku ake malinkate , vela zdravicka
28. máj 2013
Neskutocne krasne!!! Deticky su skutocne zazrak! 🙂
28. máj 2013
Nádherné... Blahoželám a veeeľa zdravíčka prajem 🙂