
33 / 88
A stále nám je všetko veľkéééé :-))))
nadherneeeeee ved oni do vsetkeho dorastu,,,zachvilu nebudes stihat kupat nove a uskladnovat stare 🙂
24. mar 2013
veľký bojovníci 🙂 len tak ďalej chlapci 🙂 zlatučký sú
25. mar 2013
🙂 No a co! Ved nosit vacsie veci je teraz v mode 🙂 ... (v Kik a v Tescu maju aj oblecko pre mensie babulinka za par euriciek a su tu peknunke vecicky 😉 )
25. mar 2013
martinka15
autor@ssussie Ďakujeme za typ, ale chlapci každým dňom priberajú, už asi nejdem kupovať nič maličké, čoskoro nám dorastú do všetkého 🙂
25. mar 2013
Dorastú drobci a veľmi rýchlo.
25. mar 2013
@martinka15 to je dobre 🙂
25. mar 2013
No klááásny sú..ozaj bojovníci..a zvládli to..