Ked sa prejde cela prosiecka dolina a vylezies pri, tusim, malom borovom, je to ako iny svet. Ten isty pocit aj v tatrach, chata pri zelenom plese
Banská Štiavnica....môžem tam ísť 1000x a nikdy ma neomrzí 😉
Janosikove diery,boli sme minuly tyzden a dcerka 9 rocna bola nadsena.
V Kremnici už si bol?
... a v zime...
My milujeme náš východ ❤️.. Výstup na Kremenec, Sninsky kameň, Morské oko, Bukové pralesy, hrady. Je tu čo pozerať... My neplánujeme nič, okrem rannej ☕.. 😂.. Uvidíme, čo nám deň prinesie sám 😎
Sivec ... pekný výhľad
Zádiel
Hájske vodopády
Ak sa nemylim, tak to je zaber na Sp.Podhradie od hradu???
Len tak pre zaujimavost boli ste na Oponickom hrade?
@hivanik úplne presne 🙂
@zuzana909 Spišský hrad 🙂
@michellemary krása 🙂
Haluzice 😊
@marton_popradske aj tam sme boli s detmi pozriet, tak mozno za to mi bol ten pohlad povedomy 😉
Zajtra máme na pláne opravu auta s mojím muzikom čo bude riadna "zábava" a nedeľa pekne krásne na bedmitonovom turnaji svojho synatora. Od rána v plnej paráde 😊😁 čiže super "nenáročný "víkend predo mnou 😂
neviem, či zajtrajšie počasie dovolí ale toto je krásne prostredie "Slovenské Rio" 🙂
Kvačianska Dolina s jej výhľadmi, a Mlyny 😉
Pojdem k babke a dedkovi na chalupu
Rozhladna Spicak strecno
Cachticky hrad, Strecno, Janosikove diery a Rozsutec maly aj velky..... Rainerova chata moja srdcovka hlavne v zime, a ten teply bylinkovy caj...
@anissee krásne
My sme včera poobede odleteli do teplejších krajín, tak naše 2 víkendy budú v znamení leňošenia. Ale čo sa týka Slovenska, dala by som si bryndzové halušky, mňam. A vždy keď idem na východ a prechádzam okolo spišského hradu, tak premýšľam či ešte funguje salaš na sivej brade. Naposledy som tam bola keď sa išlo okolo hradu ešte po starej ceste.







dnes mame oslavu my 🎂, zajtra idem na oslavu 🎉 a v nedelu si spravime nejaky výletik este neviem kam,