Dobré ránko milé dámy. Ako ste sa vyspali? Na ráno uprednostňujete kávu, alebo čaj? Dajte nám vedieť😊 p.s. Na našom fóre stále prebieha výber testerov. Chcete sa nimi stať? Nech sa páči, zapojte sa: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-cajmi-mistral/stante-sa-nasimi-testermi/
Skôr čaj , osobne si kávu dávam málokedy 🙂
Kavu a teraz by som pristala na taku obrovsku salku 🙆♀️
Kavu a co najvacsia salka co mam doma je topka
Kávu, akurát pijem 🙂 a vyspatá dobre, len volako rýchlo prešla tá noc 😀
za mňa zelený čaj 😉
Kakavko😉
Cierny Caj s citronom a medom, kava pride na radu az poobede.
Kava, bez nej nezacne ani jeden den 🙂
V prvom kroku káva a čajík v druhom
ccajik 🙂
kava už je jedna vypita 🙂☕
nakolko kavu vobec nepijem.... u mna vzdy na 100% ovocny caj
☕ musí byť 😉
Kávu nepijem, iba Caro a dávam prednosť radšej čajom 😉
Kym mi ešte malá spí, tak si vychutnám latte 😊 ked už vymyšla tak rychle duble espresso 😁 čajikujem sa vždy pred spaním , večer dalm aj 2-3 čajíky 😊
Wau ja kávičku niekoˇkokrát denne a večer čaj
robím si zároveň caj aj kávu a odpíjam popri hraní sa s malou 😀
Káva
Najprv caj k ranajkam (ak je cas) a v tesnom zavese kava
Najprv kávička a hneď potom teplý čaj ☕🍵
Ráno čaj k raňajkam,... Kávičku si dám v práci keď už vyhliadam obed 😀
U nás sa aj cez pracovný týždeň raňajkuje v kľude bez zhonu. Vždy robím čierny čaj s citrónom a medom a zároveň aj espresso.
Aj aj 🙂 uvarím si spolu 🙂
Ja dnes a každé ráno takto :
1. káva ☕
2. čaj
💙👍👌😍
Kava.☕
Kava v co najvacsej salke 😊
Rano zacinam so zelenym cajom s medom a po ranajkach nasleduje kava 😊 ale bez kavy si rano predstavit neviem
Latte machaito v tyzdni a matovy cajik cez vikend.
Tak ja rano zalievam sucastne kavu a aj cajik, caj ale do velkej sklenej nadoby pre celu rodinku, naranajkujem sa, vychutnam si kavicku a chviiilku na to si dam uzasny vonavy caj s medom a citronom :D
Ja pijem najskôr kávu, a potom si doprajem ovocný čajík. Dnes čerešňa ruža 🙂
Dnes už druhá 💙👌👍☕
Ja tak isto ako @marton_popradske a ❤️ Kávu, fakt som lepšiu nepila 😍
Kávičku 💚 neskôr čajík
kava...jedine kava 👍
Ráno začínam vždy kávičkou ,je to môj životabudič,o 10 pijem svoj prvý čajík a na večernú pohodu si opäť doprajem čajík ale bylinkovy uz koli príprave na spánok,🙂
Ďakujeme všetkým za komentáre👍👍 Ste super. - Jano





Kava