Krásny deň milé dievčatá, dajte nám takto na piatkové ránko recept na nejaké dobré smoothie. Ten náš posielame na obrázku. Krásny deň všetkým.
P.S. Čajík z nášho smoothie nájdete aj v eshope: www.popradske.sk
P.S.2 Na našej stránke DNI S ČAJMI MISTRAL prebieha krásna súťaž o plyšového macíka, šup šup klik: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-cajmi-mistral/sutaz-pre-najmensich-/
@beky1813 🙂 ĎAKUJEME
Nám veľmi chutí kombinácia: banán, čierne ríbezle (tie dávam naše domáce z mraziaka), pravé čučoriedky (tie mám tiež v mraziaku) a keď chcem ešte dám aj goji.. Prilejem vodu zmixujem a nakoniec hodím chia semienka.. A ak treba dosladiiim.. 🙂
@evamajercak super. Ďakujeme.
moj dnešný: cukrový banán, šalát, minikiwi, černice, limetka a červený melón 🙂
Banán ,kivi mango ,❣️❣️❣️

Zoberie sa vodka, nalene do pohara a zaleje jahodovym džúsom 😊
A teraz vazne - banan, hrozno, broskyna. Robil ho priatel mojej sestry. Zaujimava kombinacia.