icon
1 / 1
avatar

Hlavne bez chorôbky 😉

21. okt 2018
avatar

Zázvor je fajn !!! 🍵

21. okt 2018
avatar

Mám tento čaj robila som si ho včera večer je fajn..👍

21. okt 2018
avatar

Tento je naozaj skvely,casto ho pijem...

21. okt 2018
avatar

veľmi často ho kupujem, zbožňujem ten čajík, výrazná chuť zázvoru, je úžasná

21. okt 2018
avatar

Zazvorovy caj si varime s manzelom hlavne teraz na jesen, ked citime, ze na nas "nieco lezie", chripka,prechladnutie. Zahreje, a pomoze v boji so zacinajucou chorobou. Plus citron, pripadne medik este k tomu.

21. okt 2018
avatar

Práve tento čaj je pre mňa topka 👍, krásnu nedeľu všetkým koníkovo pozitívnym 🙂

21. okt 2018
avatar

@silviazlatka tak to sme radi.

21. okt 2018
avatar

@curcuma krásnu nedeľu aj vám.

21. okt 2018
avatar

@maryon1 správna voľba.

21. okt 2018
avatar

@karolin2 ďakujeme, sme radi že Vám čajík chutí.

21. okt 2018
avatar
21. okt 2018
avatar

@marton_popradske dobrý. Áno tento čajík som mala a veľmi veľmi mi chutil 😀😘😍🤣🤣🤣 len taký bez cukru medu a citrónu 🙂 nič do neho netreba a chuti výborne 👍
Krásnu nedeľu prajem a ďakujem za skvelý týždeň s vami ;) vasimi príspevkami a vašimi cajikmi

21. okt 2018
avatar

@cupakabricka Krásnu nedeľu aj Vám a aj ja ďakujem za veľmi príjemný týždeň na Modrom Koníkovi.

21. okt 2018
avatar

Najlepší zazvorovy čajík. 👏

21. okt 2018
avatar

Nás najobľúbenejší.... 😍

23. okt 2018