Zázvor je fajn !!! 🍵
Mám tento čaj robila som si ho včera večer je fajn..👍
Tento je naozaj skvely,casto ho pijem...
veľmi často ho kupujem, zbožňujem ten čajík, výrazná chuť zázvoru, je úžasná
Zazvorovy caj si varime s manzelom hlavne teraz na jesen, ked citime, ze na nas "nieco lezie", chripka,prechladnutie. Zahreje, a pomoze v boji so zacinajucou chorobou. Plus citron, pripadne medik este k tomu.
Práve tento čaj je pre mňa topka 👍, krásnu nedeľu všetkým koníkovo pozitívnym 🙂
@silviazlatka tak to sme radi.
@curcuma krásnu nedeľu aj vám.
@maryon1 správna voľba.
@karolin2 ďakujeme, sme radi že Vám čajík chutí.
@cadulka2908 ďakujeme.
@marton_popradske dobrý. Áno tento čajík som mala a veľmi veľmi mi chutil 😀😘😍🤣🤣🤣 len taký bez cukru medu a citrónu 🙂 nič do neho netreba a chuti výborne 👍
Krásnu nedeľu prajem a ďakujem za skvelý týždeň s vami ;) vasimi príspevkami a vašimi cajikmi
@cupakabricka Krásnu nedeľu aj Vám a aj ja ďakujem za veľmi príjemný týždeň na Modrom Koníkovi.
Najlepší zazvorovy čajík. 👏
Nás najobľúbenejší.... 😍

Hlavne bez chorôbky 😉