
5 / 47
ty si ale sladká ako cukríček 🙂
12. okt 2010
martuss
autordakujeme 🙂 aj my vam prajeme veľa zdravíčka.
12. okt 2010
peknucka
28. okt 2010
krásnucke dievcatko 🙂
16. dec 2010
a malinka krasna
14. apr 2011
no tak to nieste sami aj ten moj maly je to hyperaktivne dieta
15. apr 2011
krasnučka je... mali by ste ju celu obliect do červena nech vam ju neurieknu...je ako živa babika 🙂
14. júl 2011
Nádhernučká je , malinká
15. júl 2011
nadherne dievcatko, prajem vela zdravicka 🙂))