martuss
12. okt 2010
Bianka
krasna je malinka, podoba sa na tu nasu....
15. apr 2011
Krasne fotky 🙂
5. máj 2011
krásne fotečky, pekná pamiatka a super meno, aj ja nad ním uvažujem ak bude baba 🙂
17. jún 2011
martuss
autor@moncicak28 dakujem..meno je podla mna krásne..našej sa dosť hodí 🙂 ináč sme celý čas hovorili , ked bola v brušku Sára ale týžden pred pôrodom sme to zmenili a som najviac rada 🙂
18. jún 2011
mne sa páči, že je to meno, ktoré sa nedá povedať škaredo 🙂 A celkovo pôsobí tak milo. A ako malej hovoríte v zdrobneninkách ...
19. jún 2011
Bianočka🙂
7. sep 2011















































dakujeme 🙂