
1 / 47
Biankin domček
jéééj musím si aj ja také spraviť🙂
4. jan 2011
krasne
18. jan 2011
naozaj tie fotky su uzasne... normalne si ma inspirovala :D... ale to je fotene v atelieri vsak?
19. jan 2011
aj vystizny nazov :D... "domcek"
19. jan 2011
paradicka... perfektne... fakt to vyzera ako v ateliery :D
19. jan 2011
ale je to uzasne :D... budem musiet aj ja nieco podobne vymysliet :D
19. jan 2011
krasna tofo
14. apr 2011
krasny domcek 🙂
15. júl 2011
prenadherna umelecka fotografia !!!!
15. júl 2011
chvalim fotky, nozaj krasne a jemnucke 🙂
15. júl 2011
krásna foto 🙂