icon
1 / 47
Biankin domček
avatar

krásna foto 🙂

16. dec 2010
avatar

jéééj musím si aj ja také spraviť🙂

4. jan 2011
avatar

krasne

18. jan 2011
avatar
martuss
autor

@suzi_27, @zuzula221 dakujem mám krásnu spomienku na bruško 🙂, @bellugia ak máš možnosť tak si určite sprav pár foto..ja mám pár záberov 🙂

19. jan 2011
avatar

naozaj tie fotky su uzasne... normalne si ma inspirovala :D... ale to je fotene v atelieri vsak?

19. jan 2011
avatar

aj vystizny nazov :D... "domcek"

19. jan 2011
avatar

@martuss Tak mám už aj ja, kuk album 🙂))

19. jan 2011
avatar
martuss
autor

@zuzula221, to nie je v ateliéri. u kamošky v obývačke pri čiernej plachte 🙂

19. jan 2011
avatar

paradicka... perfektne... fakt to vyzera ako v ateliery :D

19. jan 2011
avatar
martuss
autor

@zuzula221 bolo to krásne spestrenie dna v poslednom najnáročnejšiom mesiaci tehulkovania 🙂

19. jan 2011
avatar

ale je to uzasne :D... budem musiet aj ja nieco podobne vymysliet :D

19. jan 2011
avatar

krasna tofo

14. apr 2011
avatar

krasny domcek 🙂

15. júl 2011
avatar

prenadherna umelecka fotografia !!!!

15. júl 2011
avatar

chvalim fotky, nozaj krasne a jemnucke 🙂

15. júl 2011