icon

nebola by som proti keby sme išli dnes v noci rodiť...🙂

avatar

tak drzim palce 🙂a naznacuje tomu nieco 🙂?

11. sep 2010
avatar
martuss
autor

dakujem.. práveže nič 🙂))stále rovnaké bolesti..

11. sep 2010