Pred mesiacom som prestala kojiť. Dávam Bianke Aptamil- (nutrilon) a ona po mesiaci má 3 dni bolesti bruška, velmi prdí a je nervózna..myslíte, že mám zmeniť mliečko?Doktorovi do poradne že?
martuss
autoridem hned do lekárne a vyskúšame tiež Bebu..
4. jan 2011
skus radsej sunar.my sme skusili najskor nutrilon potom bebu, a vsetko mozne a skoncili sme pri sunary.maly ma dva roky a brusko ho nikdy nebolelo
4. jan 2011
tak uvidis.francuzske mlieko davala aj kamoska malej ale zapekalo ju z toho.ale nakoniec skoncili tiez pri sunary a uz nemaju problem
4. jan 2011
moze to byt z Nutrilonu, nas tiez upchaval a presli sme na Bebu. Lekarke sme to len v dalsej poradni oznamili...treba skusat na kazde dieta posobia tie mliecka inak...niekedy pomoze zmena znacky..