Úplne som stratila mliečko, ale prišla som aspon na to, že najsamlepšie cumle, dudle sú NUK..
nam sa osvedcili MAM 🙂
8. dec 2010
aj my pouzivame Nuk. Ked sme mali Avent tak to bolo strasne
8. dec 2010
my pouzivame nuk ,avent a klasicke s hrkalkou. nemame ziaden problem ani s jednymi... 🙂
8. dec 2010
martuss
autormliečko mi samovolne odišlo..zo začiatku som bola neštastná ale dnes je to fajn..aj ja sa cítim lepšie 🙂 plná energie..
8. dec 2010
A preco si prisla o mliecko??