icon
1 / 32
200cm X 220cm
avatar

Krásne ....

26. okt 2010
avatar

panenka skakava.. ta deka je ale obrovska.. 🙂 to by som robila 100 rokov.. 🙂 kraaasaa

1. nov 2010
avatar
maryol
autor

@zojec :oD, to už bolo dávno, 200X220 cm... nanovo som to porátala - 370 častí ...čože zošiť, ale rozstrihať to bola makačka :o), to sa ešte nedali zohnať špeciálne nožíky...

3. nov 2010
avatar

prekrásna 🙂

14. mar 2011
avatar

Úžasné

17. mar 2011
avatar

naaadhernee 🙂

14. apr 2011
avatar

pekneeeeeeeeeeee

14. apr 2011
avatar

tak toto je najkrajsi a najvkusnejsi patchwork aky som kedy videla.. wow. noziky? to je dalsia novinka 🙂

14. apr 2011
avatar

kraasne 😉

15. apr 2011
avatar

krasne...ja som zacala robit teraz taky akoby zaves...a ma asi 500 casti...:D to budem robit asi pol roka...:D

13. jún 2011
avatar
maryol
autor

@matta308 jéj, som veľmi zvedavá na výsledok!!!

13. jún 2011
avatar

to aj ja...😀

13. jún 2011
avatar

@maryol poraď prosím aké nožíky?

8. sep 2011
avatar

nádherné...no ak niekto takto ručne ušije takúto makačku ...smekám pred ním klobúk....

11. sep 2011