maryol
26. okt 2010
Patchwork & quilting
Perfektneee🙂posielam velku pochvalu..ja sa tiez chystam na sitie pachworku ale este nemam stroj..vies mi nejaky poradit ci je to jedno a na stroji ani nezalezi...
6. okt 2011
Ked sa doatanem na tvoju uroven sitia budem stastna jak blecha ; )
13. nov 2013
A to hlavne mas KRASNE vyrobky
13. nov 2013
maryol
autor@neluskvitek :o)
13. nov 2013
































@mysenac nie je to nič ťažké, akurát je to náročné na presnosť
šijem to rozhodne na stroji, ručne by mi to trvalo celé veky, hoci mám prax aj v ručnom šití