icon
6 / 32
tu je výsledok: takto vyzerá recyklácia kúskov flísu spredu
avatar

tak toto je uplne uzaasnee 🙂

14. apr 2011
avatar
maryol
autor

@jennika ďakujem!

14. apr 2011
avatar

Bombasticke.ja som v tom vyucena,ale Patchwork som skusala zatial len na zahlavok- NA tuto bundicku to musela byt teda riadna "piplacka" ale vysledok stoji za to,je uzasna,taku nema nik na svete 🙂

15. apr 2011
avatar

Naaadherne. Vsetka cest, to ste sa musela riadne namakat. ale vysledok je perfektny

15. apr 2011
avatar

klobúk dole, tak robiť takto mikinu ma ešte nenapadlo...🙂

20. jún 2011
avatar

...waw neuveris ze som dnes hlada ze ako sa tato technika volaaa... je to super ...idem do toho 🙂

20. júl 2011
avatar

@maryol ale chod dokelu, to neni mozne, padam na zadok! ze vaaaaaaau

9. sep 2011
avatar

super veľmi šikovná, veeeľka pochvala

11. sep 2011
avatar

máš moj obdiv :D ja by som na toto nervy nemala ,ale vysledok stoji zato!!! nadherna

11. sep 2011
avatar
maryol
autor

@siusinocka , @silvia.t dakujem!

11. sep 2011
avatar

profesiálne zladené farby....super...nech sa darí aj nadalej....krásna

11. sep 2011
avatar

Je úžasná 🙂

22. nov 2011
avatar

klobúk dole, fakt

17. dec 2011
avatar

krásna originálna bundička, takú v nákupnom centre nekúpiš 😉, ale výroba musela dať aspoň časovo určite zabrať, že?

29. feb 2012
avatar

úžasnééééééééééééééééééééé

6. mar 2012
avatar
maryol
autor

@monhla ďakujem!

6. mar 2012
avatar
maryol
autor

@darlinka ani nie tak šitie, ako samotný návrh, ako to urobiť

6. mar 2012
avatar

odpadavam! uzasna a originalna!

8. mar 2012
avatar
maryol
autor

@seva vďaka!!!

8. mar 2012