icon
1 / 189
obliečka na zavinovačku (plátno-flanel)
avatar

nadherna

22. sep 2010
avatar

jéééjo perfektna

4. okt 2010
avatar

Maryol, pls kde si to zohnala? je super 🙂

14. mar 2011
avatar

Jaaaj, uz som sa dovtipila :D, si to sila sama... perfektne...krasne..

14. mar 2011
avatar

my máme presne tieto návliečky na perinku a vankúšik 🙂))

22. nov 2011
avatar

kraasne...

7. feb 2012
avatar

kraaaasne.... uz len mat na to talent!!!

18. feb 2012
avatar

Krásna, šikulka 🙂

29. feb 2012
avatar

prekrasna! babatku sa v nej urcite sladko spinka!

8. mar 2012
avatar

Dobrý deň. veľmi pekne by som chcela poprosiť o návod na takúto krásnu zavinovačku 🙂

27. dec 2012
avatar
maryol
autor

@raza veľmi jednoduché: ušila som štvorcovú obliečku na detskúperinku s jedným oblým rohom - vnútorná strana je flanel, vonkajšia bavlnená látka je potlač s detským motívom....

27. dec 2012
avatar

@maryol už som si na nete našla návod 🙂 mám ale len bavlnenú látku, dúfam, že to nebude vadiť.. ja to idem robiť nie ako návlečku, ale ako zavinovačku. myslíš, že by som ako ýplň mohla použiť flis?? lebo to mám doma 🙂

27. dec 2012
avatar

@maryol a prepáč, zabudla som : veľmi pekne ďakujem 🙂

27. dec 2012
avatar
maryol
autor

@raza lepší by bol hrubší vatelín, lebo flís, aj ten najhrubší bude aj s dvomi vrstvami bavlnenej látky tenučký a nebude držať tvar (ja mám túto zavinovačku v obliečke:http://www.matrace-materasso.sk/sk/produkty/2012/detsk...)

27. dec 2012
avatar

@maryol ach jaj, keď flis mám doma.... ja to ani nepotrebujem práveže hrubé, mne sa má bábo narodiť v júli.

27. dec 2012
avatar
maryol
autor

to je pravda, len to šnurovanie budeš musieť vyriešiť úplne inak, lebo takéto držať nebude

27. dec 2012