icon
avatar
maryol
10. júl 2010

Šijeme, tvoríme

avatar

to si robis sama strihy??alebo si niekde zohnala?ak hej porad diky 🙂su tie veci super si sikula 🙂

8. sep 2010
avatar
maryol
autor

Ďakujem, strihy si väčšinou robím sama alebo prispôsobujem tie, čo mám ;o)

8. sep 2010
avatar

no klobuk dolu...krasne veci...sikovna...

22. sep 2010
avatar

Nádherné veci 🙂 Šikulka 🙂

12. okt 2010
avatar

wauuuu, uzas, sikovnaaaa maminka!!!!! moj obdiv!!!!! 🙂 krasne veci!!! usijes aj pre niekoho, ci len sebe??? ide ti to skvele!!!

18. okt 2010
avatar

veľkááááá šikulka...ja som teraz čalúnila autosedačku, ale prešiť dve vrstvy peny bol boj(a overlock som musela nahradiť ručným obnitkovaním), takže ťa mnohonásobne obdivujem 🙂

14. mar 2011
avatar

reagovala som na tepláčky, a - až teraz mi otvorilo všetky fotky - no prekrásne vecičky! Ak náhodou nie si vyučená krajčírka, tak dávam dole klobúk dva krát!
A mala by som sa inšpirovať - a začať. jana

17. mar 2011
avatar
maryol
autor

@jankali ďakujem veľmi pekne, študovala som iný odbor :o))) , ale so šijacím strojom sa kamarátim od 12-tich rokov

17. mar 2011
avatar

aha, tak to asi bude dobrá výhovorka pre mňa🙂 v každom prípade - vyzerá, že čo si zmyslíš, to ušiješ! a z čoho je ten protiblatový overal? Nejaká zvláštna látka? Kde si ju kupovala/recyklovala?
prajem veľa ďalších nápadov, zverejňuj, dopredu ďakujem. jana

17. mar 2011
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
maryol
autor

@jankali
hi, hi, to je výstižné, šijem naozaj všetko, čo chcem :oD
mal by to byť nepremokavý šušťák - sama som zvedavá, ako dlho bude nepremokavý, kupované vo ZV 5 Eur za m
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.

17. mar 2011
avatar

krasne vecičky,naozaj môj obdiv,nadhera

3. apr 2011
avatar

@maryol zlaté to ručičky 😉) ja som síce krajčírka,ale žasnem čo všetko ťa napadlo ušiť hi hi aj ja som volakedy dááávno šila rozne vecičky pre synovcov,ale pre mojich som už lenivá-alebo že by to bolo vekom?? 😀 😀

5. apr 2011
avatar

@maryol no ešte som chcela ti napísať,že si ma normálne "naštartovala" rozmýšľam že čo by som ušila tým mojim loptošom 😉

5. apr 2011
avatar
maryol
autor

@tonka28 ja som staršia ako ty :o))), teším sa, že som ťa inšpirovala

5. apr 2011
avatar

@maryol tak možno u teba platí : čím staršia tým šikovnejšia. 😀

5. apr 2011
avatar

wow.... kukam to dookola uz hodiny.... krasne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
keby som aj ja take krasne vedela.....

14. apr 2011
avatar

wooooow, mas moj nekonecny obdiv. ja stroj tiez mam, dostala som minuly rok pod stromcek a som totalny samouk, takze zatial len zavesy, vankuse, zastery a tak. Nic komplikovane, takze klobuk dolu pred tebou. len kde na to vsetko beries cas...............parada, teba mat tak doma 😀DD

19. apr 2011
avatar

wooooow, mas moj nekonecny obdiv. ja stroj tiez mam, dostala som minuly rok pod stromcek a som totalny samouk, takze zatial len zavesy, vankuse, zastery a tak. Nic komplikovane, takze klobuk dolu pred tebou. len kde na to vsetko beries cas...............parada, teba mat tak doma 😀DD

19. apr 2011
avatar
maryol
autor

@mojdend aj ja som úplný samouk :o)

21. apr 2011
avatar

skláňam sa...nádherná práca, skvelé nápady...keby som toto našla skôr, a ja som predala moju autosedačku kvôli poťahu, nepáčil sa mi, chcela som nový poťah, no nepodarilo sa... 🙂 Šijete len pre seba, alebo aj na zákazky ?

10. jún 2011
avatar

nadherne,super fantazia a sikovne ruky 🙂

10. jún 2011
avatar

len mi postupne pada sanka pri tychto vytvoroch...naozaj nadhera...krasne...🙂

13. jún 2011
avatar

Uzasne vecicky..

21. júl 2011
avatar

klobuk dole je to pekne vsetko

6. sep 2011
avatar

šikulka krásne vecičky

6. sep 2011
avatar

Uzasneeeee....

6. sep 2011
avatar

parada..krasne veci a napady..sikulka 🙂

7. okt 2011
avatar

Paráda, ozaj pekné.

12. okt 2011
avatar

nádherné všetko

12. okt 2011
avatar

nadhera, krasne veci :o))) ste mooooooc sikovna a mate perfektne napady, uz som si kukla co usijem na vianoce kamoskam, len tak dalej......

12. okt 2011
avatar

Čím ďalej, tým ďalej - si vo svojich výtvoroch zašla. Teším sa na ďalšie kuky. jana P.S. ja som nepokročila, aj keď babka dostala na vianoce nový fajn stroj. Uvidíme, či nabudúce prispejem aspoň prvotinou. Pozdravujem, papi

13. okt 2011
avatar

slepy obdiv 🙂

9. nov 2011
avatar

krásne vecičky, šikovná mamička naozaj klobúk dole

14. nov 2011
avatar

uzasne inspiracie 🙂

16. nov 2011
avatar

si neuveriteľne šikovná, klobúk dolu pred tebou 🙂

22. nov 2011
avatar

ú-ž-a-s-n-é! ticho zavidim sikovne ruky a najma chut do tvorenia, krasa 🙂

13. feb 2012
avatar

šikovné ručičky, pekné

13. feb 2012
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
maryol
autor

@veroncek23, @usacek79, ďakujem!!! aj vy mi dodávate chuť tvoriť!

13. feb 2012
avatar
13. feb 2012
avatar

...parada...ja uz tiez cakam, kedy mi dorazi sijaci stroj a chcem sa pustit do sitia...zatial to vzdy boli len take bezne udrzby veci...ale snad sa podari...a raz som sila patchworkovu deku pre neter...no, celkom slusne dopadla...hrozne ma to bavi, len som moc nemala zatial priestor...verim, ze ak budem mat nejaky problem, urcite mozem pytat radu od teba 😉

29. feb 2012
avatar

šikulka,pekné

29. feb 2012
avatar

Veľmi šikovná maminka 😉, krásne dielka 🙂, mňa tiež baví šitie, len času už toľko nie je...

29. feb 2012
avatar

šikulka...niektoré mamičky sa tu idú roztrhať pre znacku NEXT ale tvoje výtvory sú krásne,originálne a určite aj ovela lacnejsie.vela dobrých nápadov prajem...

29. feb 2012
avatar

vynikajúce nápady , ty si maximálne šikovná ženička 🙂

29. feb 2012
avatar
maryol
autor

@darlinka, @cukor, @miculienka, veľmi pekne ďakujem za toľké chvály

29. feb 2012
avatar

@maryol ...kde by som našla šablony a postupy ako sa robí ten patchwork?dakujem

29. feb 2012
avatar
maryol
autor

@cukor, aké šablóny máš na mysli?

1. mar 2012
avatar

@maryol ....mala som na mysli nejaké predlohy ,vzory .

1. mar 2012
avatar
maryol
autor

@cukor existujú knihy, časopisy, kde máš patchworkové nápady aj s postupom a rozkreslenými tvarmi (aj v knižnici), ja si však vyrábam sama

8. mar 2012
avatar

maximálne šikovná mamina 😉

8. mar 2012
avatar
maryol
autor

@valilienka2 ďakujem!

8. mar 2012
avatar

perfektne vecicky! sikovna mamina!🙂

26. mar 2012
avatar
maryol
autor

@vianocnystromcek ďakujeeeem!

26. mar 2012
avatar

Krásne nápady a NEXT sa môže pred Vami schovať 🙂))

26. mar 2012
avatar
maryol
autor

@ivetusik :oD

26. mar 2012
avatar

Ahoj vidím že si naozaj veľká šikovnica!!! Chcela by som sa opýtať, či mi nevieš poradiť či je aj iný internetový obchod s látkami ako kremik.sk. Zháňam šedo červenú kombi kočíkovej šuštiakoviny nepremokavej a takú som našla len na českej stránke gabinka.cz, len poštovné je pomaly drahšie ako ten kus látky...Preto hľadám niečo na Slovensku. Ďakujem a veľa radosti pri tvorené prajem, Iva

4. apr 2012
avatar
maryol
autor

@ivasi ďakujem, stránky, čo poznám, ponúkajú väčšinou bavlnené látky, takže tu asi neporadím, ale skús mi poslať link na tú českú, pozriem, ako to vyzerá, u nás vo ZV sa totiž niečo podobné dá kúpiť - viď zelený a červený overal. A v Sofii u vás nemajú?

4. apr 2012
avatar

http://www.gabinka.cz/509-sustak-nepromokavy-hf...
toto je teda link na látku, ktorá ma očarila... potrebujem spestriť vyblednutá kočík.
A prosím ťa Sofia je kde? To ani neviem že v MT máme... 🙂

4. apr 2012
avatar
maryol
autor

@ivasi hm, tak toto asi nezoženieš u nás, dostať šušťák so záterom jednofarebný, vzorovaný veru nie (Sofia - Osloboditeľov 4, pod bránou, MT)

4. apr 2012
avatar

hm, tak to teda obetujem tie peniažky a objednám aj z cz... Ďakujem ti za radu,pa.

4. apr 2012
avatar

krásna práca...len "zírám"..

17. okt 2012
avatar

@maryol ahoj nejaky nakres na ten nosic?najdem niekde? z coho je usity z akeho materialu

26. nov 2012
avatar

aj ked album bol vytvoreny uz davno. Uzasne vecicky a dakujem za inspiraciu, snad sa mi nieco aj vdaka tebe usit pre drobca podari.

26. nov 2012
avatar

klobuk dole. krasne vytvory.

9. júl 2013
avatar

ahoj, prerábaš aj striešky? mám super kočík len zničenú striešku a už sa nedá objednať nova

3. júl 2015
avatar
maryol
autor

@scaja dá sa to, šila som si na Jane, ale je to nevďačná robota, musíš zohnať vyhovujúci materiál, vyrobiť strih a potom sa snažiť, aby to sedelo :o)

6. júl 2015
avatar

aha myslela ˇakujem za odpoved 🙂

6. júl 2015