
3 / 189
poťah na autosedačku
ahoj.chcem sa spytat sijes aj pre inych ci iba pre seba?a sijes aj z latky co si da zakaznicka ci iba z tvojej?a kolko stoji usitie noveho potahu na vajicko?
3. apr 2011
teeeda tak novy potah by sme potrebovali aj my, ale na to si ja teda netrufam ☹ je skvely 😉
10. jún 2011
@maryol prosim ta, nemohla by si mi poslat rozmery?taku istu sedacku mame a chcela by som ju zrenovovat 🙂
18. jún 2011
maryol
autor@1talizmanik1 ked mate taku istu autosedacku, naco su ti rozmery?
20. jún 2011
@maryol ale ci nemas rovno strih 🙂, ja som neschopna a svagrina mi usije, ale chcela by strih :/
20. jún 2011
sikovna mamina waw krasne ako nova
28. okt 2011
robila si potah aj na strechu ako si ho upevnila
7. jan 2013
chcem nieco na kocik na sportovy tak vyskusam
7. jan 2013
až teraz som si to všimla že je ušitý, to je super nápad, si velmi šikovná !!! ja dnes šijem mojej malej na leto šatičky,ak sa mi podaria tiež dám foto 🙂)