
4 / 189
zavinovačka do autosedačky (flís-vatelín-flís)
ta zavinovacka je super..aj ja by som chcela vediet tak sit...
7. feb 2012
krááááása, ked usijem tu nasu tak sa tiez pochvalim 🙂 ak sa podarí 🙂 v háčkovaní som majster , tak uvidíme čo na to šitie 🙂
11. okt 2013
Princezna Miska je podarena :D