icon
13 / 189
žirafka Britney zo zvyškov
avatar

Chutnaaaaaaaa 🙂

10. júl 2010
avatar

uzasna pracicka obdivujem a aj tie ocka ake super...takuto zrucnost uprimne zavidim ale hlavne tu trpezlivost

3. apr 2011
avatar

Fakt si šikovná a máš trpezlivosť.

6. sep 2011
avatar

Ahoj, veľmi pekná žirafka, moja mamka tiež šije hračky, ale takúto ešte nemáme. Máš na to strih? Dal by sa poslať e-mailom? Poslala by som ti moju adresu cez internú poštu. Ďakujeme.

29. okt 2011
avatar

aj ja by som ťa poprosila o strih

7. jan 2012
avatar
maryol
autor

@lentilkazdenka až teraz som si všimla tvoju prosbu o strih vďaka @barca2905, ... nejak som to musela prehliadnuť - takže sa ospravedlňujem, strih nie je problém, len musím pofotiť, potom pošlem

8. jan 2012
avatar

si zlatá vďaka

8. jan 2012
avatar

Ďakujem. Posielam e-mail do IP.

9. jan 2012