
13 / 189
žirafka Britney zo zvyškov
uzasna pracicka obdivujem a aj tie ocka ake super...takuto zrucnost uprimne zavidim ale hlavne tu trpezlivost
3. apr 2011
Fakt si šikovná a máš trpezlivosť.
6. sep 2011
Ahoj, veľmi pekná žirafka, moja mamka tiež šije hračky, ale takúto ešte nemáme. Máš na to strih? Dal by sa poslať e-mailom? Poslala by som ti moju adresu cez internú poštu. Ďakujeme.
29. okt 2011
aj ja by som ťa poprosila o strih
7. jan 2012
maryol
autor@lentilkazdenka až teraz som si všimla tvoju prosbu o strih vďaka @barca2905, ... nejak som to musela prehliadnuť - takže sa ospravedlňujem, strih nie je problém, len musím pofotiť, potom pošlem
8. jan 2012
si zlatá vďaka
8. jan 2012
Ďakujem. Posielam e-mail do IP.
9. jan 2012
Chutnaaaaaaaa 🙂