icon
19 / 189
obojstranná podložka do kočíka - flísová strana
avatar

jeee krasne 🙂 take aj predavate?????

26. júl 2011
avatar
maryol
autor

@dadika1114 nie, vyslo by to draho :o)))

26. júl 2011
avatar
27. júl 2011
avatar

máte na to strih?koľko by to vyšlo?

14. nov 2011
avatar
maryol
autor

@margot čo kočík, to iný strih, preto je dosť prácne vyrábať strih zakaždým nanovo, určite na nete nájdeš niekoho, kto sa špecializuje len na podložky do kočíka

18. nov 2011