
19 / 189
obojstranná podložka do kočíka - flísová strana
maryol
autor@dadika1114 nie, vyslo by to draho :o)))
26. júl 2011
@maryol 🙂)))
27. júl 2011
máte na to strih?koľko by to vyšlo?
14. nov 2011

@dadika1114 nie, vyslo by to draho :o)))
@maryol 🙂)))
máte na to strih?koľko by to vyšlo?
jeee krasne 🙂 take aj predavate?????