
20 / 189
šaty zo zvyškov gázoviny z mojej blúzky
maryol
autorĎakujeeem! ;o)
9. aug 2010
Nadherne, strihy si robite sama?
3. apr 2011
aha, uz som si precitala ze si strihy robite ;)
velmi ste sikovna
3. apr 2011
Na toto je radosť sa pozerať!! Tvoje výrobky sú omnoho krajšie ako tie z obchodu. Takýto talent má málokto. 🙂
19. apr 2011
tie sú úžasné!!!!
28. okt 2011
no nadherne, nemozem sa vynadivat...
7. feb 2012
Mozem sa spytat vedeli by ste mi poslat strih na tieto saticky? 🙂 dakujem su velmi pekne
29. feb 2012
maryol
autorďakujem krásne všetkým žienkam za toľké chvály, tuším sa budem červenať
29. feb 2012
Krááásne! Ste šikulka!