icon
21 / 189
tepláky zo zvyškov - nemám rada hnedú, ale je to teplákovina veľmi príjemná na na dotyk, česaná vo vnútri, tak som tú hnedú potrebovala dačím oživiť :oD(konečne som odfotila, bála som sa, že skôr, ako pridám, budú zodraté)
avatar

Pekneeee. Take by som aj ja zodrala ..... 🙂

13. aug 2010
avatar

vsetky vecicky su krasne, ste neskutocne sikivna a malinka sa v tych vecickach musi citit velmi pohodlne, su take makkucke uz napohlad

18. okt 2010
avatar

krásne vecičky🙂

17. mar 2011
avatar

krásne vecičky🙂

17. mar 2011