
55 / 189
...a maskáčové montérky :o)
dobry den,prosim sijete taketo nohavice? ak ano,ak je cena prosim?
15. feb 2015
maryol
autor@samkomatrinko šijem len pre rodinu a známych
16. feb 2015
dobre,aj tak dakujem..
19. feb 2015

dobry den,prosim sijete taketo nohavice? ak ano,ak je cena prosim?
@samkomatrinko šijem len pre rodinu a známych
dobre,aj tak dakujem..
šikovnáááá 🙂