icon
58 / 189
...alebo takto
avatar

Úplne krásny a body sú hádam krajšie ako pred tým! 🙂 Ako si to urobila? 🙂

21. júl 2011
avatar

to je super, aj ja som skúšala maskovať ale len fixami na textil a nikdy to tak pekne neukazalo, tie farby sa kde dajú kúpiť?

7. feb 2012
avatar
maryol
autor

@matejao sú to farby na textil Nerchau kúpené vo Zvolene - majú pomerne dobrú kryciu schopnosť, ale myslím, že aj iné farby hustejšej konzistencie urobia rovnakú službu

7. feb 2012
avatar

Vyzerajú ako klasické farby tempery alebo sú ako fixi alebo nejaké v kelimku? Dajú sa kúpiť v drogérke alebo v akom obchode

7. feb 2012
avatar
maryol
autor

@matejao v kelímku - mám tieto:http://www.e-vytvarnepotreby.sk/malovany_svet/eshop/5-..., ale existujú aj na tmavý textil, tie majú lepšiu kryciu schopnosť

7. feb 2012
avatar

dik vyskúšam

7. feb 2012