
83 / 189
softshellka s reflexnými pruhmi - ešte chýba kryt na zips
To vyzerá super ako z obchodu
19. feb 2012
Jeeej, ta je perfektná, chcela by som sa opýtať, či je to site podľa strihu. Ja by som chcela ušiť takú, ale hasicsku 😉, no bez strihu sa nepohnem a neviem, kde nájdem strih. Viete mi poradiť? Ďakujem 🙂
12. dec 2014
maryol
autor@monikatm síce neskoro, ale predsa... ja som tento strih robila sama podľa nepremokavej bundy pre dospelých, nemá totiž šitie na ramene, aby sa čo najviac zachovala nepremokavosť. Pokiaľ nemáte doma hoci aj staré časopisy, v ktorých sú strihy, najlepšie je odkresliť podľa bundy, ktorá je drobcovi dobrá, prípadne predĺžiť rukávy + predný a zadný diel. Na hasičskú stačí úplne jednoduhý "košeľový" strih
16. dec 2014
Ďakujem za radu, skúsim, snáď z toho niečo bude 😉
16. dec 2014
slovko....,, šikulka " je pre teba slabé slovo...naozaj si šikovná s velkou fantáziou..nech sa darí aj na dalej