icon
83 / 189
softshellka s reflexnými pruhmi - ešte chýba kryt na zips
avatar

slovko....,, šikulka " je pre teba slabé slovo...naozaj si šikovná s velkou fantáziou..nech sa darí aj na dalej

18. feb 2012
avatar

To vyzerá super ako z obchodu

19. feb 2012
avatar
maryol
autor

@matejao, @skajka52 Ďakujeéééém!

26. feb 2012
avatar

Jeeej, ta je perfektná, chcela by som sa opýtať, či je to site podľa strihu. Ja by som chcela ušiť takú, ale hasicsku 😉, no bez strihu sa nepohnem a neviem, kde nájdem strih. Viete mi poradiť? Ďakujem 🙂

12. dec 2014
avatar
maryol
autor

@monikatm síce neskoro, ale predsa... ja som tento strih robila sama podľa nepremokavej bundy pre dospelých, nemá totiž šitie na ramene, aby sa čo najviac zachovala nepremokavosť. Pokiaľ nemáte doma hoci aj staré časopisy, v ktorých sú strihy, najlepšie je odkresliť podľa bundy, ktorá je drobcovi dobrá, prípadne predĺžiť rukávy + predný a zadný diel. Na hasičskú stačí úplne jednoduhý "košeľový" strih

16. dec 2014
avatar

Ďakujem za radu, skúsim, snáď z toho niečo bude 😉

16. dec 2014