
4 / 21
Využívame od narodenia, túto zimu ešte poslúži - 10-mesačné veľké bábo ešte zmestí nôžky dovnútra
maryol
autor@motylik_22 určite dokážeš, chce to len pustiť sa do toho!
6. okt 2010
maryol
autorkaždá sme nejako začínali :o)))
6. okt 2010
nádhera 🙂 a človek pritom ušetrí a ešte je to aj originálne podľa vkastnej fantázie waw
5. apr 2011
sikovna mamina. poprosim svokricku, ci mi take neusije. 🙂
5. apr 2011
je na predaj?
13. jún 2011
ahoj prosim ta poslala by si mi na tuto zavinovacku strih ak mas?dakujem
23. jún 2011
krásná 😵
29. júl 2011
budeme mat novembrove babätko a taketo by sa nam naramne hodilo
6. sep 2011
Aj ja chcem take pre nase male....
18. feb 2012
😀 Vikinka bude mat 4.mesiace- je to moje krasne vnučatko
19. feb 2012
mate ju este??nie je nahodou na predaj?
9. aug 2012
prekrasne 🙂)) ,,slintam" nad nou 🙂)))) kiez by som aj ja nieco take dokazala ...