icon
4 / 21
Využívame od narodenia, túto zimu ešte poslúži - 10-mesačné veľké bábo ešte zmestí nôžky dovnútra
avatar

prekrasne 🙂)) ,,slintam" nad nou 🙂)))) kiez by som aj ja nieco take dokazala ...

6. okt 2010
avatar
maryol
autor

@motylik_22 určite dokážeš, chce to len pustiť sa do toho!

6. okt 2010
avatar

@maryol aj ja by som to chcela vediet aj ja 🙂 ale nejak tomu nerozumiem xixi este som nic take nespravila 🙂

6. okt 2010
avatar
maryol
autor

každá sme nejako začínali :o)))

6. okt 2010
avatar

nádhera 🙂 a človek pritom ušetrí a ešte je to aj originálne podľa vkastnej fantázie waw

5. apr 2011
avatar

sikovna mamina. poprosim svokricku, ci mi take neusije. 🙂

5. apr 2011
avatar

je na predaj?

13. jún 2011
avatar
maryol
autor

@jahu348 zatial nie

13. jún 2011
avatar

ahoj prosim ta poslala by si mi na tuto zavinovacku strih ak mas?dakujem

23. jún 2011
avatar
maryol
autor

@majka4309 strih máš na nasledujúcej fotke

23. jún 2011
avatar

krásná 😵

29. júl 2011
avatar

budeme mat novembrove babätko a taketo by sa nam naramne hodilo

6. sep 2011
avatar

@maryol aaaaaaa, toto je uplne naj! zavidim ti tvoju sikovnost!

9. sep 2011
avatar

Aj ja chcem take pre nase male....

18. feb 2012
avatar

@jahu348 my budeme mat mimo v septembri...

18. feb 2012
avatar

@janka3a my uz babatko mame

18. feb 2012
avatar

@jahu348 Aj my, ale bude druhe v septembri. Ja som si nevsimla pod spravou ten datum..🙂

19. feb 2012
avatar

😀 Vikinka bude mat 4.mesiace- je to moje krasne vnučatko

19. feb 2012
avatar

mate ju este??nie je nahodou na predaj?

9. aug 2012