maryol
6. okt 2010
Strihy - zavinovačka do autosedačky, spacák, tepláky na traky
maryol
autorDúfam, že pomôže
6. okt 2010
ĎAKUJEM presne toto som hľadala, perfektné idem sa do toho hneď pustiť.
22. nov 2010
waw...je to super 🙂
22. nov 2010
Si šikulka, sú to krásne veci. Tým strihom pomôžeš veľa maminkám... 🙂
5. apr 2011
aj keď to asi bolo určené niekomu inému aj ja ďakujem za strih, ste šikovná a máte to aj pekne zladené a pekne prepracované a to nevie každá krajčírka🙂)))))
13. okt 2011
waau si veľmi šikovná krásne vecičky
24. sep 2014
super
17. aug 2015
Šikulka, ďakujem za návod. už len ušiť.
15. mar 2016





















dakujem🙂))