
12 / 21
ešte jeden detail - vovnútri sú schované viazačky s krytom na ušká - využívame, keď fúka studený vietor
tak toto je fakt perfektné to by ma nenapadlo no zrejme podľa Tvojho prerobím aj ja niaky doma ale na budúci rok určite aj ušijem podľa návodu veľmi praktické a ja furt mením raz čiapku potom zas klobúk a takto to môže byť 2V1 proste paráda
13. jún 2011
maryol
autor@zuzanapp dúfam, že tento sa vydarí, odporúčam pred tým, ako rozkreslíš na látku, pre istotu premerať najprv zmenšený (zväčšený) strih, aby jednotlivé časti do seba zapadli + obvod hlavičky,
keďže vzadu je guma, klobúčik má obvod v mieste, kde sa našíva strieška až 54 cm, hoci obvod hlavičky je iba 47-48 cm
14. jún 2011
chcela by som sa opýtať či si na striešku do vnútra dávala vlizelín?