icon
18 / 21
Strih je z Burdy c. 11/89 Moja zirafka je po dokonceni vysoka asi 28cm - strih je foteny na obale velkosti A4.
avatar

žirafku si si šila?

10. jan 2012
avatar
maryol
autor

@barca2905 ako myslíš šila?

10. jan 2012
avatar
maryol
autor

všetky veci, čo mám v albume som si šila (teda až na ten kartónový domček :o)

10. jan 2012
avatar

no či si si žirafku šila?

10. jan 2012
avatar
maryol
autor

@barca2905 jasné, že som si šila

10. jan 2012
avatar
maryol
autor

@barca2905 mám aj návod v ruštine, ak chceš

10. jan 2012
avatar

oki môžeš mi poslať...díky

10. jan 2012
avatar
maryol
autor

@barca2905 ale kam? :o)

10. jan 2012
avatar

@maryol Ja by som si prosila návod na tú žirafku, na judakova.lucia@gmai.com, ďakujem 🙂

29. feb 2012
avatar

Ahoj aj ja by som poprosila návod ale po slovensky 🙂 beuci2@freemail.hu dakujem 🙂

6. mar 2012
avatar
maryol
autor

@edita84 prepáč, ale teraz nestíham písať návod po slovensky, maximálne môžem zavesiť ten ruský...

6. mar 2012
avatar

@maryol ok 🙂

6. mar 2012
avatar
maryol
autor

@edita84 tak je to tu

6. mar 2012
avatar

@maryol díki ale z toho nechápem níč no neva už som začala uvidíme ako to dopadne 🙂

6. mar 2012