A ešte jednu otázku mám lebo sa neviem nikde dopatrat v telefóne ...dá sa odhlásiť z gmailu ? Myslím to tak že môj starý telefón som dala dcere a neviem sa odhlásiť z gmailu. Tak že mám aktívny mail aj v starom aj v novom telefóne.
Nastavenia - Kontá - a tam vymazať Gmail konto
18. jan 2025
maszkalovas
autorĎakujem vyskúšam .. ja som to v sade v mailoch hľadala
18. jan 2025
Nie, cez maily to nejde, musíš vymazať cele konto ako ti radia baby.
18. jan 2025
Da sa,v starom mobile si vymaz email aj cez nastavenia