icon

Ahojte. Poradíte prosím niekto pohár na kávu ktorý sa nevyleje ? Mali sme doma už viac a stále sa vylievajú.

avatar

Ahoj. Ako pohár na doma, termohrnček, alebo prečo sa vám stále vylieva káva z pohárov?

11. mar 2025
avatar

jedine taky co zatvoris

11. mar 2025
avatar

Áno niečo overené čo si viem dať aj do tašky na kočiar ..stále keď nejaký kopček alebo v aute sa rozhojda a už sa rozlieva .. zatváranie sme mali už ale stále sa našlo nejaké miesto kadiaľ to tieklo
@zuzana2910

11. mar 2025
avatar

Ja som muzovi kupila termohrncek v pepcu,bosi ho v nakladnom aute a nevylial sa ani raz. Ked budem moct,odfotim

11. mar 2025
avatar

Mame doma tri ani raz sa nam nevylialo.

11. mar 2025
avatar

Emsa , používam už 5 rokov , nevytecie ani kvapka , môže byt aj naopak …. Plus vydrží teple fakt niekoľko hodín 🥰 je viac veľkosti , ja mám veľký 👍🏻

11. mar 2025
avatar
11. mar 2025
avatar

Ďakujem vám veľmi pekne pozriem si to všetko a niečo si vyberiem

11. mar 2025